Добавити у Вибране Історія курортуЛікувальні факториМедконсультантКорисна інформаціяЛітотрипсіяФотогалерея
Ваші питання
Ласкаво просимо в Трускавець!  Добро пожаловать в Трускавец!  Zapraszamy do Truskawca!
  М  Е  Н  Ю  :
  Про агенцію
  Санаторії, вілли
  ЦІНИ, ЦІНИ, ЦІНИ
  Замовлення і оплата
  Б Р О Н Ю В А Н Н Я
  Як добратися
  Трансфери, ціни
  Знижки, акції
  Контакти
  На головну
 
Питання, ціни, консультації
по ICQ  318894226
по Skype  Подзвонити в агенцію nacmed.truskavets
За телефонами:
+380 3247 5-00-82
+380 67 921-23-04
+380 67 672-76-32
+380 93 132-23-34
+380 50 596-64-20
По e-mail:
office@truskavets.in.ua
 
Трансфер. Ціни.

 
Погода в Трускавці
Про погоду і клімат в Трускавці
 
Дроблення каменів
(Літотрипсія)
 
Бальнеологічний курорт Трускавець

Шановні відвідувачі нашої сторінки - потенційні клієнти !

Популярність курорту Трускавець стрімко росте і багато пацієнтів не можуть відвідати курорт, а якщо і попадають через різні туристичні фірми, "ексклюзивних представників" та інше, то в абсолютній більшості випадків клієнти переплачують значні суми за путівки і послуги, не знаючи їхньої реальної вартості.  Тому і була створена Трускавецька агенція з продажу путівок (Truskavets SPA Travel Group - TST Group), що об'єднує діяльність кількох підприємців в Трускавці, Львові та інших містах із задіянням працівників, що в силу своєї щоденної основної професійної діяльності в санаторно-курортних установах Трускавця, зможуть вирішити будь-які Ваші проблеми чи виконати будь-які побажання.
Чим ми відрізняємося від інших фірм, що працюють у сфері туристичного і курортного бізнесу? Ми не виступаємо посередниками між Вами й установами курорту, заробляючи на різниці цін. Ви оплачуєте вартість послуг санаторних і інших закладів Трускавця по їх реальним відпускним цінам!!! Ми не беремо комісійних за виписку рахунків, бронювання місць, надсилання Вам підтверджень про бронювання, всіх інших необхідних документів. Крім того, ми забезпечуємо зустріч Вас на авто- чи залізничному вокзалі Трускавця, доставку до санаторію і оформлення в реєстратурі санаторію в присутності нашого представника. Ви їдете на курорт не з ваучером або іншим аналогічним документом, а з реальною путівкою відповідного санаторію. Створити агенцію "TST Group" у Трускавці змусило саме життя. У них працюють менеджери вищої ланки курорту, лікарі , медичні сестри, працівники служби обслуговування і харчування санаторіїв, водії і багато інших. За десятки років роботи на курорті європейського масштабу, яким є Трускавець, менеджери курорту постійно зіштовхуються з однотипними проблемами клієнтів, такими як бронювання місць у санаторіях у високий сезон (хоча останнім часом курорт заповнений круглорічно практично цілком), трансфер відпочиваючих із прикордонних переходів, аеропортів чи залізничних вокзалів у санаторій і назад, організація паркування особистого автотранспорту, поздоровлення і подарунки відпочиваючим у дні пам'ятних дат і подій, індивідуальні екскурсії, особиста фізична охорона, послуги няньок, гувернанток, перекладачів і багато чого іншого. Багато компаній і державних установ звертаються з проханням організувати семінар, конференцію, з'їзд і інші форуми з розміщенням учасників, їх харчуванням, організацією фуршетів, банкетів, раутів, кава-брейків і т.д. Значна кількість клієнтів, що мають гостру потребу в лікувальному впливі унікальних Трускавецьких мінеральних вод і процедур, у силу визначених обставин, шукають варіанти малобюджетного відпочинку і лікування, з чим часто звертаються до нас. Відомий курорт Трускавець і наявністю Центру дроблення каменів у нирках і сечових шляхах методом дистанційної ударно-хвильової літотрипсії за допомогою літотриптора 4-го покоління німецької фірми "Dornier", послугами якого користається більше тисячі чоловік щорічно. До нас часто звертаються хворі, що просять організувати цикл цього лікування, незалежно від перебування в санаторії чи на курорті взагалі, хочуть одержати кваліфіковану консультацію фахівців про можливість дроблення каменів у тому чи іншому випадку. І багато чого іншого.  З огляду на наш кадровий потенціал - немає проблем на курорті, що ми не могли б вирішити, адже всі співробітники агентства працюють в санаторно-курортних установах і виконують цю роботу постійно.  Приїжджайте і лікуєтеся нашими унікальними мінеральними водами, а ми зробимо все, щоб виконати будь-які Ваші побажання чи вирішити Ваші проблеми.

 
 
Курси обміну валют:
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
 
МедПалас.
VIP-клас.

Найкращий медичний центр України.
 
Наші партнери:   Lada Reisen, Germany. Лада-Рейзен, Німеччина   ЗАТ Трускавецькурорт   Польська асоціація туризму, Polska Izba Turystyki   Міжнародна організація бальнеології і курортології   Всеукраїнська асоціація фізіотерапії та курортології   SPA Travel, Germany. СПА Тревел, Німеччина   Karvan Tourizm, Azerbaijan. Карван Туризм, Азербайджан    

Copyriht ©, Dr.V.Yatsyuk, 2004-2014, Truskavets SPA Travel Agency v. 3.02
При цитуванні, копіюванні і передруку активне посилання на www.truskavets.in.ua є обов'язковим.

Rambler's Top100         Яндекс.Метрика