Добавити у Вибране Історія курортуЛікувальні факториМедконсультантКорисна інформаціяЛітотрипсіяФотогалерея
Ваші питання
Ласкаво просимо в Трускавець!  Добро пожаловать в Трускавец!  Zapraszamy do Truskawca!
  М  Е  Н  Ю  :
  Про агенцію
  Санаторії, вілли
  ЦІНИ, ЦІНИ, ЦІНИ
  Замовлення і оплата
  Б Р О Н Ю В А Н Н Я
  Як добратися
  Трансфери, ціни
  Знижки, акції
  Контакти
  На головну
 
Питання, ціни, консультації
по ICQ  318894226
по Skype  Подзвонити в агенцію nacmed.truskavets
За телефонами:
+380 3247 5-00-82
+380 67 921-23-04
+380 67 672-76-32
+380 93 132-23-34
+380 50 596-64-20
По e-mail:
office@truskavets.in.ua
 
Трансфер. Ціни.

 
Погода в Трускавці
Про погоду і клімат в Трускавці
 
Дроблення каменів
(Літотрипсія)
 
Бальнеологічний курорт Трускавець

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ

Алфавітний список розділів:

Валюта. Тут надані основні курси валют в банках і обмінних пунктах Трускавця по відношенню до гривні,
Курсы валют   Курсы валют   Курсы валют   Курсы валют

а також офіційні курси Національного банку України гривні до валют, які найбільш "популярні"в Трускавці.
finance.ua  finance.ua  finance.ua  finance.ua

Поміняти валюту Ви зможете в любому з численних банків міста або в обмінних пунктах, які є в значній кількості в центрі міста, великих магазинах, санаторіях і т.д. . Для запобігання неприємностей та непорозумінь радимо не користуватися "допомогою" базарних і вуличних мінял, яким би вигідним Вам не здавався курс обміну. 
На початок.
Час. Розходження з часом по Грівнічу в Трускавці (Київський час) складає плюс дві години, з центрально-європейским - плюс одна година, з московським - мінус одна година. Коли в Трускавці 12 година, в Лондоні - 10 година ранку, в Берліні, Варшаві - 11 година, в Москві - 13 година. 
На початок.
Клімат/поточна погода. Цей разділ Ви можете подивитися тут >>>
Кредитні картки більшості європейських банківських систем приймаються до оплати і видачі готівки в банкоматах міста (VISA, EUROCARD, MASTERCARD). Система оплати за послуги, в магазинах, курортних закладах кредитними картками розвинута досить слабо.. Однак, перед виїздом до Трускавця з-за кордону Вам рекомендується заздалегідь проконсультуватися у відділі обслуговування клієнтів Вашого банку, чи буде прийматися Ваша картка як платіжний засіб в Україні (Трускавці).
На початок.
Мобільний зв'язок. Телефон. Як і в цілому світі, самий економічний спосіб подзвонити додому - це зробити дзвінок з телефону-автомату, для чого необхідно придбати телефонну карту. Дзвінок з готелю чи санаторію обійдеться в 2 рази дорожче. Для власників мобільних телефонів - в Трускавці працюють всі оператори мобільного зв'язку України, які працюють практично зі всіма ведучими світовими операторами мобільного зв'язку. 
На початок.
Злочинність. Як і в будь-якій європейській державі, в Україні, в т.ч. і Трускавці є певні незначні проблеми із злочинністю. Однак, в цілому, можна залишатися спокійним за свою безпеку в центрі міста навіть у вечірній і нічний час. Як правило, в Трускавці мають місце злочини не пов'язані із застосуванням насилля проти особи. Злочини скоюють в основному кишенькові злодії, циганки-гадалки і т.д. Останні кілька років розповсюдилися злочини проти підвипивших приїжджих, які за звичай володіють значними готівковими сумами, але не знають міри у вживанні спиртного. Їм можуть просто полегшити кишені. Така само не потрібно випробовувати долю, залишаючи власний автотранспорт на вулицях міста чи під санаторіями у нічний час.
На початок.
Розклад руху потягів, літаків.Розклад руху потягів то станціям: 
Київ-Пасажирський
Львів-Пасажирський
Трускавець
Розклад руху літаків по аеропорту: 
Київ, а/п "Бориспіль"
Львів, а/п "Львів"
На початок.
Транспорт міський. Транспортна система Трускавця дуже зручна і включає в себе маршрутне таксі, таксі і автобуси санаторіїв з залізничного вокзалу. Інтервали руху маршрутного таксі - не більше 10-15 хвилин і добратися Ви можете в любу точку міста. Вартість проїзду залежить від відстані. Крім того, існують міжміські маршрутні таксі, які недорого Вас доставлять в навколишні міста (Дрогобич, Борислав, Стебник) або обласні центри (Львів, Луцьк, Івано-Франківськ). Таксі можна "проголосувати" на обочині, викликати по телефону, або найняти на спеціально відведеній стоянці. Вартість проїзду обов'язково потрібно оговорити з водієм до початку поїздки. Вночі тариф збільшується на 50%.
На початок.
Години і дні роботи санаторіїв і лікувальних закладів значно різняться в залежності від їх відомчої підпорядкованості. Так, оптимальний варіант відпочинку і лікування на курорті - це санаторії і лікувальниці ЗАТ "Трускавецькурорт", які працюють без вихідних і до пізнього вечора (виключення - деякі державні та релігійні свята), що дуже важливо при обмеженому терміні перебування. Решта відомчі санаторії вихідні в суботу і неділю. Банки і державні заклади працюють щоденно, крім суботи і неділі, з 9.00 до 17.00. Магазини за звичай відкриті з 9.00 до 18.00-19.00 з годинною перервою на обід. Численні кафе, бари, ресторани, як правило, відкриваються в 10-12 год. і працюють до пізнього часу - "до останнього відвідувача".
На початок.
Мова.Абсолютна більшість місцевого населення і, відповідно, обслуговуючого персоналу - українці, для яких українська - рідна мова. Російська мова розповсюджена також широко. Перегини перших років незалежності, коли в Україні боролися з російською мовою як з "окупаційною" спадщиною і "москалями", давно пройшли. Трускавчани досить радушно відносяться до всіх туристів. Крім цього, більшість населення досить непогано говорить і на польській мові. Російськомовні туристи завжди зможуть говорити на рідній мові в санаторії чи на вулиці.
На початок.
 
 
Курси обміну валют:
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
 
МедПалас.
VIP-клас.

Найкращий медичний центр України.
 
Наші партнери:   Lada Reisen, Germany. Лада-Рейзен, Німеччина   ЗАТ Трускавецькурорт   Польська асоціація туризму, Polska Izba Turystyki   Міжнародна організація бальнеології і курортології   Всеукраїнська асоціація фізіотерапії та курортології   SPA Travel, Germany. СПА Тревел, Німеччина   Karvan Tourizm, Azerbaijan. Карван Туризм, Азербайджан    

Copyriht ©, Dr.V.Yatsyuk, 2004-2014, Truskavets SPA Travel Agency v. 3.02
При цитуванні, копіюванні і передруку активне посилання на www.truskavets.in.ua є обов'язковим.

Rambler's Top100         Яндекс.Метрика