Добавити у Вибране Історія курортуЛікувальні факториМедконсультантКорисна інформаціяЛітотрипсіяФотогалерея
Ваші питання
Ласкаво просимо в Трускавець!  Добро пожаловать в Трускавец!  Zapraszamy do Truskawca!
  М  Е  Н  Ю  :
  Про агенцію
  Санаторії, вілли
  ЦІНИ, ЦІНИ, ЦІНИ
  Замовлення і оплата
  Б Р О Н Ю В А Н Н Я
  Як добратися
  Трансфери, ціни
  Знижки, акції
  Контакти
  На головну
 
Питання, ціни, консультації
по ICQ  318894226
по Skype  Подзвонити в агенцію nacmed.truskavets
За телефонами:
+380 3247 5-00-82
+380 67 921-23-04
+380 67 672-76-32
+380 93 132-23-34
+380 50 596-64-20
По e-mail:
office@truskavets.in.ua
 
Трансфер. Ціни.

 
Погода в Трускавці
Про погоду і клімат в Трускавці
 
Дроблення каменів
(Літотрипсія)
 
Бальнеологічний курорт Трускавець
 ЛІТОТРИПСІЯ (БЕЗОПЕРАЦІЙНЕ ДРОБЛЕННЯ КАМЕНІВ В НИРКАХ І СЕЧОВИХ ШЛЯХАХ)

         В центрі курорту Трускавець розміщений Центр літотрипсії (безопераційного дроблення каменів в нирках і сечових шляхах) ЗАТ "Трускавецькурорт". Дроблення виконується за допомогою літотрипторів останнього покоління "SIGMA" або "Compact S" автора цього методу - німецької фірми "DORNIER". Щорічно в цьому Центрі проходять курс лікування до тисячі пацієнтів з України, Німеччини, Польщі, Ізраїлю, Росії, Білорусії, країн Прибалтики і інших. Не секрет, що сьогодні роздробити камінь можна в любому великому індустріальному місті. 
         Так чим же приваблює цей метод в Трускавці стількох пацієнтів практично зі всієї Європи?  По-перше, кінцевий результат. Відомо, що фрагменти роздроблених каменів, пісок чи так звана "кам'яна доріжка" можуть виводитися з організму півроку, рік, а то і довше... Це все часто супроводжується загостреннями запального процесу в нирках, приступами ниркової коліки і т.д. Часто осколки роздроблених каменів стають причиною утворення нових (рецидивних) каменів. І тільки в Трускавці, дякуючи лікувальній Нафтусі Трускавецького родовища, хворі в 90% випадків позбавляються від продуктів каменедроблення за 18-24 дні. У 30% пацієнтів вдається досягнути чудового результату вже за перші 10 днів перебування на курорті.  По-друге, ціна. Один сеанс каменедроблення коштує від 200 до 500 у.о. в різних клініках України і за кордоном. Хворому часто необхідно від 2 до 5 сеансів для досягнення позитивного результату. І тільки в Трускавці ця послуга коштує (не за сеанс, а за результат !!!, незалежно від кількості сеансів) всього до 2000 грн. (± 250 у.о.). 
         Наша агенція може допомогти Вам пройти цю процедуру (домовиться за час і місце проведення маніпуляції позачергово, проконсультує про перелік необхідних документів та обстежень, підбере житло на час лікування чи забезпечить путівкою в санаторій). Вартість наших послуг складає 120 грн. (± 15 у.о.). Оплата по безготівці.

Фотогалерея центру літотрипсії (безопераційного дроблення каменів)

Переконливе прохання до пацієнтів попередньо проконсультуватися в уролога по місцю проживання або скористатися консультацією через нашу нашу Веб-сторінку або по будь-якому телефону, вказаному в контактах, з приводу можливості проведення цієї маніпуляції, оскільки, як і кожна медична процедура, літотрипсія має свої медичні протипокази.
 
 
Курси обміну валют:
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
 
МедПалас.
VIP-клас.

Найкращий медичний центр України.
 
Наші партнери:   Lada Reisen, Germany. Лада-Рейзен, Німеччина   ЗАТ Трускавецькурорт   Польська асоціація туризму, Polska Izba Turystyki   Міжнародна організація бальнеології і курортології   Всеукраїнська асоціація фізіотерапії та курортології   SPA Travel, Germany. СПА Тревел, Німеччина   Karvan Tourizm, Azerbaijan. Карван Туризм, Азербайджан    

Copyriht ©, Dr.V.Yatsyuk, 2004-2014, Truskavets SPA Travel Agency v. 3.02
При цитуванні, копіюванні і передруку активне посилання на www.truskavets.in.ua є обов'язковим.

Rambler's Top100         Яндекс.Метрика