Добавити у Вибране Історія курортуЛікувальні факториМедконсультантКорисна інформаціяЛітотрипсіяФотогалерея
Ваші питання
Ласкаво просимо в Трускавець!  Добро пожаловать в Трускавец!  Zapraszamy do Truskawca!
  М  Е  Н  Ю  :
  Про агенцію
  Санаторії, вілли
  ЦІНИ, ЦІНИ, ЦІНИ
  Замовлення і оплата
  Б Р О Н Ю В А Н Н Я
  Як добратися
  Трансфери, ціни
  Знижки, акції
  Контакти
  На головну
 
Питання, ціни, консультації
по ICQ  318894226
по Skype  Подзвонити в агенцію nacmed.truskavets
За телефонами:
+380 3247 5-00-82
+380 67 921-23-04
+380 67 672-76-32
+380 93 132-23-34
+380 50 596-64-20
По e-mail:
office@truskavets.in.ua
 
Трансфер. Ціни.

 
Погода в Трускавці
Про погоду і клімат в Трускавці
 
Дроблення каменів
(Літотрипсія)
 
Бальнеологічний курорт Трускавець
КУРОРТНІ ФАКТОРИ ТРУСКАВЦЯ

Основне багатство Трускавця – це його природні оздоровчі фактори. Курорт набув слави завдяки лікувальній воді “Нафтуся” трускавецького родовища. Це гідрокарбонатна, магнієво-кальцієва, слабомінералізована вода з високим вмістом органічних речовин нафтового походження. Саме органічними речовинами нафтового походження, які швидко руйнуються при контакті з повітрям, лікувальна “Нафтуся” трускавецького родовища відрізняється від інших нафтусеподібних вод. Тому “Нафтусю” необхідно пити лише в бюветі. Сьогодні немає їй рівних за лікувальним ефектом. Вода сприяє відходженню дрібних каменів і “піску” з нирок, жовчного міхура, сечо- та жовчовивідних шляхів, зменшує літогенність сечі та жовчі, тобто усуває небезпеку повторного каменеутворення. Лікувальна “Нафтуся” трускавецького родовища нормалізує обмін речовин, зокрема вуглеводний обмін у хворих на цукровий діабет, поліпшує діяльність шлунково-кишкового тракту, підшлункової залози, підвищує активність залоз внутрішньої секреції, захищає і відновлює печінкові клітини, виводить з організму радіонукліди, шлаки та недоокислені продукти обміну речовин. Вона володіє сечогінною, жовчогінною, спазмолітичною, знеболюючою дією, знімає запальний процес у нирках, сечових шляхах, печінці, кишечнику тощо. Завдяки імуномодулюючій дії підвищує захисні сили організму, попереджує онкологічні захворювання. 

Вода джерела №1"Марія"— це хлоридно-сульфатно-натрієва вода. Вона знижує шлункову секрецію, поліпшує моторну функцію кишечника, підсилює жовчоутворення і жовчовиділення, зменшує запальний процес та спастичні явища шлунково-кишкового тракту. 

Вода джерела №2"Софія" також хлоридно-сульфатно-натрієва вода. Вона стимулює шлункову секрецію, володіє вираженою жовчогінною дією, нормалізує моторну функцію шлунка та кишечника. Застосовуєть­ся при супутніх захворюваннях шлунково-кишкового тракту, таких як хронічні гастрити з пониженою секрецією, хронічні коліти. 

Мінеральна вода "Юзя" – справжнє джерело краси, яка завдяки речовинам гліцеринового походження чудово оновлює шкіру, надаючи їй природного відтінку та особливої еластичності. Для зовнішнього застосування використовуються води інших джерел у вигляді ванн, гінекологічних зрошень, промивань кишечника, гідромасажу та інгаляцій. Крім мінеральних ванн, які поліпшують обмінні процеси в організмі, застосовуються вуглекислі і перлинні ванни, які особливо ефективно діють при захворюваннях серцево-судинної системи, цукровому діабеті, ожирінні тощо. До Ваших послуг також басейн з мінеральною водою і сауна. 

Комплексне лікування на нашому курорті включає ще один унікальний метод – озокеритотерапію. Озокерит складається з високомолекулярних парафінів і церезинів з домішками рідких масел. Єдине в світі родовище озокериту знаходиться на відстані 4 км від Трускавця в місті Бориславі. Застосування озокериту має протизапальну та анальгетичну дію і посилює гемодинаміку в ураженому органі.

 Успішно конкурує зі знаменитою карло-варською сіллю трускавецька сіль «Барбара», яку добувають з високомінералізованої ропи. Її застосовують як жовчогінний та послаблюючий засіб.

 
 
Курси обміну валют:
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
 
МедПалас.
VIP-клас.

Найкращий медичний центр України.
 
Наші партнери:   Lada Reisen, Germany. Лада-Рейзен, Німеччина   ЗАТ Трускавецькурорт   Польська асоціація туризму, Polska Izba Turystyki   Міжнародна організація бальнеології і курортології   Всеукраїнська асоціація фізіотерапії та курортології   SPA Travel, Germany. СПА Тревел, Німеччина   Karvan Tourizm, Azerbaijan. Карван Туризм, Азербайджан    

Copyriht ©, Dr.V.Yatsyuk, 2004-2014, Truskavets SPA Travel Agency v. 3.02
При цитуванні, копіюванні і передруку активне посилання на www.truskavets.in.ua є обов'язковим.

Rambler's Top100         Яндекс.Метрика