Добавити у Вибране Історія курортуЛікувальні факториМедконсультантКорисна інформаціяЛітотрипсіяФотогалерея
Ваші питання
Ласкаво просимо в Трускавець!  Добро пожаловать в Трускавец!  Zapraszamy do Truskawca!
  М  Е  Н  Ю  :
  Про агенцію
  Санаторії, вілли
  ЦІНИ, ЦІНИ, ЦІНИ
  Замовлення і оплата
  Б Р О Н Ю В А Н Н Я
  Як добратися
  Трансфери, ціни
  Знижки, акції
  Контакти
  На головну
 
Питання, ціни, консультації
по ICQ  318894226
по Skype  Подзвонити в агенцію nacmed.truskavets
За телефонами:
+380 3247 5-00-82
+380 67 921-23-04
+380 67 672-76-32
+380 93 132-23-34
+380 50 596-64-20
По e-mail:
office@truskavets.in.ua
 
Трансфер. Ціни.

 
Погода в Трускавці
Про погоду і клімат в Трускавці
 
Дроблення каменів
(Літотрипсія)
 
Бальнеологічний курорт Трускавець

ЯК ПРАВИЛЬНО ЗАМОВИТИ ПОСЛУГИ ТА ЇХ ОПЛАТИТИ

ЗНАЙОМСТВО З ПЕРЕЛІКОМ НАШИХ ПОСЛУГ

Перед тим, як приступити до замовлення послуг, Ви повинні ознайомитися з матеріалами, опублікованими на даній сторінці і визначитися з тим, який саме вид послуг Вам потрібен. Рекомендуємо зробити наступне:
а) Визначитися з термінами поїздки, виходячи з розкладу авіарейсів, потягів, автобусів і т.д.
б) Зважити свої фінансові можливості, виходячи з прайс-листів, які Ви знайдете на цьому сайті.
в) Прочитати Договір та "Правила замовлення послуг", в т.ч. пп. 7.2.-7.4, 8.4., про надання послуг.
Якщо після цього у Вас залишилися будь-які принципові питання, Ви можете задати їх по E-mail. Тільки ознайомившись зі всіма матеріалами, Ви можете переходити до наступного кроку, що буде означати, що Вам зрозумілі умови надання послуг по Договору та "Правила замовлення послуг", в т.ч. пп. 7.2.-7.4, 8.4., і Ви з ними згодні.

ДОГОВІР З КЛІЄНТОМ.

Сам факт замовлення Вами послуг означає, що Ви згодні з умовами Договору, поінформовані про відповідальність сторін, обмеженнях відповідальності і штрафних санкціях у випадку недотримання умов Договору.

ЯК ЗАМОВИТИ ПОСЛУГИ.

Для замовлення послуг Вам необхідно вибрати тип послуги і заповнити відповідну форму в розділі "Бронювання". 
Обробка Вашого замовлення триватиме не більше 24 годин для стандартних заявок з моменту їх отримання менеджерами Трускавецької агенції. Після цього на Ваш контактний факс чи електронну почту буде відправлено повідомлення про підтвердження замовлення (-нь), в якому будуть вказані всі деталі замовлених Вами послуг і термін, до якого повинна бути проведена оплата.
В деяких випадках, коли ми не можемо точно виконати Ваше замовлення, наша агенція підбирає і погоджує з Вами альтернативні варіанти виконання Вашого замовлення.

ОПЛАТА ЗАМОВЛЕННЯ (-НЬ).

Вартість всіх послуг складає вартість послуг закладу і безпосередніх виконавців, які вказані в прайс-листах.Комісії за наші послуги ми не берем!
Оплата проводиться в гривнях. Громадяни інших країн можуть провести оплату зі своєї країни в будь-якій з перечислених валют: в гривнях (UAH), рублях РФ (RUB), доларах США (USD), євро (EUR), злотих РП (PLN), англійських фунтах (GBP).
Оплату Ви можете провести кількома способами:
1) Клієнти, що проживають недалеко від Трускавця, можуть провести оплату безпосередньо в офісі в робочі години (понеділок-п'ятниця 09-16:00 без обіду). В офісі можна детальніше ознайомитися з додатковими матеріалами, що мають відношення до Вашого відпочинку та лікування.
2) Клієнти можуть провести оплату перечисленням через відділення любого банку. Для цього необхідно в найближчому до Вас відділенні банку оформити перевід коштів на рахунок Трускавецької агенції , згідно виставленого рахунку. Громадяни інших країн можуть провести оплату зі своєї країни в будь-якій з перечислених валют: в гривнях (UAH), рублях РФ (RUB), доларах США (USD), євро (EUR), злотих РП (PLN). В квитанції банку у відповідних графах необхідно вказати точно реквізити,які вказані в рахунку на оплату. 
Для більш оперативної обробки Вашої заявки, після проведення оплати, рекомендується направити в Трускавецьку агенцію по факсу +380 3247 6-71-01 копію квитанції з поміткою банку про виконання або відсканований файл з квитанції на наш E-mail.

ОТРИМАННЯ ДОКУМЕНТІВ.

Пакет документів по замовленим послугам можна отримати:
a) або в офісі Трускавецької агенції в години роботи офісу: понеділок-п'ятниця 09-16:00 без обіду.
b) або через почту замовленим цінним листом, через провідника потяга, через експрес-доставку або через кур'єра нашої фірми по прибуттю в Трускавець.
c) Рекомендується. Для запобігання втрати путівки при пересиланні чи передачі, ми висилаємо почтою, факсом або електронною почтою ксерокопії путівки(-ок) та оригінал листа санаторію на фірмовому бланку, з "живою" печаткою та підписом головного лікаря, що місце(номер) зарезервований, 100% оплачений Трускавецькою агенцією, оригінал путівки буде знаходитися в реєстратурі санаторію та виданий по пред'явленню цього гарантійного листа.

БОНУСИ ДЛЯ ПОСТІЙНИХ КЛІЄНТІВ.

Трускавецька агенція буде рада бачити Вас серед наших постійних клієнтів. Якщо Ви повторно звернетеся до нас, щоб замовити послуги послуги, ми оформимо Вам статус постійного клієнта, який дасть Вам приємні переваги.
БАЖАЄМО ВАМ ПЕРШОКЛАСНОГО ВІДПОЧИНКУ І ЛІКУВАННЯ В ТРУСКАВЦІ І НАДІЄМОСЯ, ЩО ВАМ СПОДОБАЄТЬСЯ СЕРВІС ВІД ТРУСКАВЕЦЬКОЇ АГЕНЦІЇ!

 
 
Курси обміну валют:
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
 
МедПалас.
VIP-клас.

Найкращий медичний центр України.
 
Наші партнери:   Lada Reisen, Germany. Лада-Рейзен, Німеччина   ЗАТ Трускавецькурорт   Польська асоціація туризму, Polska Izba Turystyki   Міжнародна організація бальнеології і курортології   Всеукраїнська асоціація фізіотерапії та курортології   SPA Travel, Germany. СПА Тревел, Німеччина   Karvan Tourizm, Azerbaijan. Карван Туризм, Азербайджан    

Copyriht ©, Dr.V.Yatsyuk, 2004-2014, Truskavets SPA Travel Agency v. 3.02
При цитуванні, копіюванні і передруку активне посилання на www.truskavets.in.ua є обов'язковим.

Rambler's Top100         Яндекс.Метрика